Дата: 23.03.2021 20:01

Фото без описуУвага, запроваджується червоний рівень епідемічної небезпеки із 00-00 годин 24 березня.

Ще раз звертаємося до громадян бути свідомими і дотримуватися встановлених протиепідемічних обмежень:

????у громадських місцях потрібно носити маску, не гребувати дезінфекцією та миттям рук, не піддавати небезпеці себе та своїх рідних.

????Суб’єкти господарювання мають забезпечити неухильне дотримання встановлених обмежень у закладах торгівлі.

????Нагадаємо, якщо у вас з’явилися симптоми респіраторно-вірусного захворювання, одразу потрібно звернутися до свого сімейного лікаря для отримання рекомендацій.