Готуємось до початку квітня, до Дня зустрічі птахів працівники КЗ СОР «РЛП «СЕЙМСЬКИЙ»разом з КНЯЗІВСЬКИМ НВК
Готуємось до початку квітня, до Дня зустрічі птахів працівники КЗ СОР «РЛП «СЕЙМСЬКИЙ»разом з КНЯЗІВСЬКИМ НВК:ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЮ ШКОЛОЮ І- ІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ.
Основною метою заходу було розвішання шпаківень, ознайомлення з видовим різноманіттям перелітних птахів.
Захід проходив на подвір’ї закладу, де були розвішені шпаківні і малеча мала можливість почути та розгледіти птахів в природному середовищі дізнались цікаві факти з їхнього життя. На завершення діти поринули в цікаву гру закликаючи пернатих до своїх домівок.
В ці дні традиційно прийнято готуватись до зустрічі перелітних птахів — ремонтувати старі та розвішувати нові «пташині домівки». І кожен з нас може долучитися до цієї благородної справи. Змайструвавши та повісивши біля свого будинку шпаківню!!!