Навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Технології електронного урядування»

Дата: 31.03.2021 09:23

Фото без опису

З 29 до 30 березня 2021 у Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації (дистанційно) заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Новослобідської сільської ради Олексій ШИБАЄВ навчався за програмою підвищення кваліфікації «Технології електронного урядування» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування області. Під час навчання були здобуті уміння необхідні для виконання службових обов'язків з використання мобільних, хмарних та організаційних технологій; проведена оцінка стану ведення своїх електронних інформаційних ресурсів. Отримані навички будуть застосовуватись в процесі підготовки, прийняття та впровадження управлінських рішень щодо інформаційної політики громади.

Фото без опису