Результати конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Дата: 31.03.2021 11:51

Фото без опису

Територіальний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» є етапом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу і проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля. Цього року учнівська молодь нашої Новослобідської громади також долучилася до фестивалю - конкурсу.

У територіальному етапі фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я» узяли участь 35 учасників, які представили 10 робіт у трьох номінаціях: плакат, малюнок, літературно – музично – спортивна міні - композиція. При оцінюванні робіт ураховувались розкриття теми, оформлення й оригінальність виступу, рівень виконавської майстерності, режисура, дотепність, почуття гумору, вокальні, хореографічні, спортивні здібності, дотримання тривалості виступу, художня майстерність, оригінальність. Творчі роботи учасників характеризуються оригінальністю задуму, виразністю, глибокою емоційністю, індивідуальністю творчого почерку. На підставі висновків членів журі переможців визначено! У номінації «Плакат»: І місце – Шпилька Дар’я, учениця Мазівського НВК; ІІ місце – Гарбузова Дар’я, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В.; ІІІ місце – Цибульняк Павло, вихованець гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В. У номінації «Малюнок»: І місце – Жиряков Арсеній, вихованець гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В.; ІІ місце – Дзекунова Кіра, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В.; ІІІ місце – Селіна Людмила, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В.

У номінації «Літературно – музично – спортивна міні - композиція»: І місце –команда «Позитив», Мазівський НВК https://www.facebook.com/groups/235372307037694/permalink/872754996632752/, керівники команди Болотов А.В., Растова М.В. та команда «Енергія життя», Новослобідський НВК https://www.facebook.com/groups/432371603863800/permalink/1205549836545969/ , керівники команди Соколова Л.В., Грідіна Т.Л.; ІІІ місце – команда «Молодь», Юр’ївський НВК https://www.facebook.com/groups/1838946459455081/permalink/4478609778822056/, керівник команди Чернякова Л.М. На обласний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я» будуть направлені роботи учасників: плакат Шпильки Дар’ї, малюнок Жирякова Арсенія, літературно – музично – спортивні композиції команд «Позитив» і «Енергія життя». Усі переможці територіального фестивалю-конкурсу будуть нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради.

Проведений фестиваль-конкурс продемонстрував креативність та творчу активність учасників команд, дав можливість виявити результати напрацювань, сприяв підвищенню рівня здоров’язбережувальної компетентності підростаючого покоління.

Команди вміло і влучно через відеовиступи донесли важливість здорового способу життя. Кольоровою гармонією не тільки одягу, а й настрою, співу, танців заворожили всіх присутніх. Безперечно, що подібні заходи в невимушеній формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне майбутнє. Молодь Новослобідської громади обирає здоров'я!