Акція «За чисте довкілля» стартувала…

Дата: 01.04.2021 10:04

Фото без опису

Не зважаючи на карантинні обмеження, 28 березня 2021 року працівники Новослобідської сільської ради почали прибирання території громади. Дійсно "теплий Олексій " видався теплий, погода сприяла у реалізації наших задумів. Облаштування території відбувається у всіх старостинських округах громади. На жаль, за осінньо-зимовий період, на території сіл та на дорогах з’явилося багато стихійних сміттєзвалищ, які «прикрашають» наші вулиці. Тому, прохання до жителів громади, шанувати працю людей, які забезпечують комфортні умови проживання та дбати про чистоту навколишнього середовища.

Наша ОТГ не закінчується власними дверима!

Все, що навколо нас, – це наша домівка. Краса та охайність нашої громади – це, в першу чергу, наше ставлення до цих напрочуд простих, але, на жаль, поки що неосяжних для багатьох із нас речей. Подивіться навколо – засмічені вулиці, побутове сміття в лісах, на берегах ставків і річки – це все результат нашої життєдіяльності та нашої байдужості.

Невже ми не хочемо, щоб наші діти жили краще за нас?

Звертаємося до всіх мешканців із закликом: не залишатися осторонь та приєднатися до заходів з благоустрою території і розпочати весняну толоку до Великодніх свят 2021 року.

Давайте разом зробимо чистим кожен куточок нашої громади!