З турботою про дітей

Дата: 01.04.2021 12:01

Фото без опису

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що грунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини службою у справах дітей сільської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи КЗ «Центр з надання соціальних послуг», психологом відділу освіти молоді та спорту, старостою було здійснено профілактичний рейд «Сім’я» на території Мазівського старостинського округу. Було обстежено умови проживання дітей, які виховуються в двох прийомних родинах та одну родину, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Приємним є той факт, що прийомні батьки приділяють належну увагу навчанню, вихованню, розвитку творчих здібностей дітей. Психологом проведені бесіди з дітками та надані консультації батькам.

З матір’ю дітей, які опинились у складних життєвих обставинах проведена бесіда, щодо належного санітарного стану житлового приміщення, забезпечення дітей харчуванням відповідно віку, організації навчання в умовах карантину, ведення здорового способу життя та попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виховання та утримання дітей.