Вітали з поважним ювілеєм
Життя – це багатство, кожна людина отримує його при народженні, навіть не розуміючи, наскільки це - великий скарб.
02 квітня 2021 року свій славний 90-річний ювілей відзначила жителька села Линове – Гаврікова Віра Григорівна.
Привітати іменинницю завітали гості: сільський голова Ольга Гаркавенко, староста села Ірина Шевченко, які висловили слова подяки за багаторічну працю, побажали їй міцного здоров’я, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини та вручили Подяку, квіти і подарунки.
Також на гостини, до Віри Григорівни, завітали представники ПП "Карла Маркса-2". Від імені генерального директора Гаркавенко Станіслава Володимировича ювілярці вручили квіти, подарунок, святковий торт та передали щирі вітання.
Чимало подій довелось пережити на своєму життєвому шляху цій мужній жінці. Адже саме на долю її покоління випали роки Другої світової війни, повоєнного лихоліття. Все життя працювала в колгоспі.
Віра Григорівна – мати героїня, народила і виховала п’ятьох дітей. Тяжко працювала в молодості та зрілі роки, скромна у потребах і щедра душею.
Отже, життя — це справді найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та, найголовніше, поважати і не забувати людей, які прожили такий поважний вік.