Розпочато ремонти в навчальних закладах

Дата: 08.04.2021 08:30

Фото без опису

Поки в Новослобідській громаді діти навчаються за дистанційною формою у зв’язку із карантинними заходами, і ще не закінчений навчальний рік, у закладах освіти розпочалась активна підготовка до нового навчального року. До 1 вересня 2021 року необхідно встигнути провести багато робіт, щоб покращити умови навчання наших дітей. З метою дотримання вимог нового Санітарного регламенту в закладах загальної середньої освіти проводиться ремонт у харчоблоці Мазівського НВК : демонтували старі витяжки, відремонтували електропостачання, вивезли старе холодильне обладнання-металобрухт, готуються до встановлення пандуса до основної будівлі. Колектив Юр’ївського НВК розпочав ремонт у спортивному залі. Поки що спортзал має непристойний вигляд, бо стіни тільки підготовлені до шпаклювання та фарбування, однак уже є в планах оновлене приміщення. Колектив Новослобідського НВК зайнявся облаштуванням території після проведення капітального ремонту «Велике будівництво», бо поки будівельна компанія не провела прибирання після себе, а чекати й працювати в таких умовах колектив не бажає. Крім того в закладі розпочато встановлення другого надвірного туалету, щоб забезпечити умови для учасників освітнього процесу не тільки в приміщенні, а й під час спортивних змагань на стадіоні, прогулянок тощо. У Князівському НВК прийшов час замінити дерев’яний поламаний паркан, бо він псує весь красивий вигляд відремонтованої школи. Усі заклади активно долучилися до весняної толоки. Провести ремонти не можливо без фінансових вкладень, а про це подбала Новослобідська сільська рада (голова, депутати), щоб можна було вчасно підготувати школи до нового навчального року.