Робочий візит заступників голови Сумської ОДА

Дата: 09.04.2021 13:36

Фото без опису

Сьогодні, 08 квітня, на територію Новослобідської сільської ради завітали з робочим візитом заступники голови Сумської ОДА Вікторія Юріївна Медвідь, Тарас Григорович Савченко.

Спочатку гостей зустрічали в музеї горюнської культури, де відтворено садибу горюнської родини кінця ХІХ початку ХХ ст. Його експозиція присвячена горюнам – маловідомій унікальній етнографічній групі, що дивом збереглася на Сумщині. Загадкове походження, яскраві мовні, побутові відмінності, самобутні пісенні традиції вирізняють горюнів з навколишніх сіл. Саме про це, працівники музею розповіли нашим гостям.

При цьому обговорювались ідеї презентації горюнської культури, яка занесена в загальнодержавні заходи святкування 30 - річчя Незалежності України.

Не оминули уваги питання, щодо:

- внесення змін до Стратегії розвитку Новослобідської сільської ради ( у зв’язку з приєднанням чотирьох сільських рад);

- щодо підтримки підприємців, які не працюють через карантин;

- шляхи розвитку освітніх та культурних напрямків і при цьому не оминули увагою і туристичний напрямок.

На прикінці візиту, відвідали об’єкти громади, які фінансувались за кошти ДФРР в 2019-2020 роках.

Дякуємо за візит та конструктивний діалог.

І чекаємо, ще не один раз, на «Гастини до горюнів».