Пам'ятаємо для нащадків

Дата: 12.04.2021 10:39

Фото без опису

Велика Вітчизняна війна залишила незабутній слід в історії нашої Батьківщини. Жителі Новослобідської громади щорічно вшановують пам’ять загиблих у тій страшній трагедії всього людства 9 травня.

Ми завжди піклувалася про ветеранів, віддаючи данину пам’яті солдатського подвигу, мужності, стійкості, героїзму.

Одним із основних завдань соціально-економічного розвитку громади у найближчий час є ремонт пам’ятників загиблим односельцям в часи війни, які знаходяться на території сільської ради. При обстеженні, було виявлено, що потребують ремонту пам’ятники в селах Юр’єве, Бояро – Лежачі, Почепци, Воронівка, Мачулищи, Манухівка та Бунякине.

Роботи вже розпочаті, адже потрібно встигнути все зробити до 9 травня.

Працівники комунального підприємства «Турбота» на даний час провели поточний ремонт пам’ятників на честь загиблим воїнам-односельцям в роки Другої Світової війни, які знаходяться в селах Бояро – Лежачі та Юр’єве.

Фінансування даного виду робіт взяло на себе ПП Карла Маркса -2, відповідно до інвестиційної угоди про співробітництво. Висловлюємо слова вдячності керівнику підприємства, Станіславу Гаркавенко, за участь в соціально – економічному розвитку території.

Не варто, мабуть, говорити про те, що пам’ять про ветеранів, про покоління переможців має бути невмирущою. Про це знає кожен свідомий громадянин нашої держави. Однак символи такої пам’яті мають бути доглянуті і бути завжди у зразковому стані.