ЯК ГРОМАДИ СУМЩИНИ ВИКОНУЮТЬ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ?

Дата: 12.04.2021 11:13

Фото без опису

Як повідомляє обласний Департамент фінансів, за результатами роботи у I кварталі 2021 року до загального фонду місцевих бюджетів області зараховано 1 750,5 млн гривень власних доходів, що становить 102,6% до затверджених місцевими радами обсягів на січень-березень. Понад план місцеві бюджети області отримали 45,2 млн гривень. Затверджені річні обсяги виконано на 23,5%

З 51-ї громади квартальний план виконано по 41. Не виконали затверджені обсяги: Синівська територіальна громада – 85,9%, Груньська– 89,6%, Хмелівська – 90,2%, Путивльська – 93,7%, Дубов’язівська – 94,8%, Тростянецька – 96,9%, Роменська – 98,3%, Великописарівська – 98,6%, Нижньосироватська – 99%, Білопільська – 99,8%.

Більш ніж на 25% річний план виконали 11 громад: Березівська, Зноб-Новгородська, Хотіньська, Краснопільська, Коровиньська, Чернеччиньська, Новослобідська, Сумська, Садівська, Ямпільська.

Проте, 12 громад мають виконання річного обсягу менше ніж на 20%. Це Кириківська, Миколаївська селищна, Груньська, Вільшанська, Тростянецька, Чупахівська, Синівська, Великописарівська, Ворожбянська, Попівська, Хмелівська, Юнаківська.

У цілому по області дохідна частина загального фонду місцевих бюджетів зросла за I квартал цього року у порівнянні з відповідним періодом 2020 року на 9,1%. Проте, 16 громад отримали у цьому році надходження менші ніж за січень-березень 2020 року. Зменшення фіксується по: Дружбівській, Миколаївській селищній, Недригайлівській, Шалигінській, Груньській, Миропільській, Краснопільській, Дубов’язівській, Новослобідській, Синівській, Ворожбянській, Есманьській, Попівській, Хмелівська, Юнаківській, Ямпільській громадах.