Заходи з благоустрою продовжуються

Дата: 14.04.2021 13:34

13 квітня, заходи з благоустрою продовжуються. Закрема:

Мазівський старостинський округ - роботи проводилися в селі Воронівка:фарбування дитячого майданчику, прибирання кладовища. Працівники КП Турбота розпочали ремонт пам'ятник а загиблим воїнам.

Червоноозерський старостинський округ - прибирання узбіччя дороги по вулиці Молодіжна.

Мачулищанський старостинський округ - прибирання кладовища.

Бунякинський старостинський округ - прибирання вулиці Мірошнікова та біля школи. КП Турбота підгортання двух місць стихийных сміттезвалищь за селом Бунякине та сміттезвалищь на території бувшого заводу та по вулиці Підсосонна.

Линівський старостинський округ - прибирання та висадка дерев біля пам'ятника,висадка дерев біля адмінбудівлі.

Князівський старостинський округ - прибирання біля пам'ятника на окраїні села Мінакове. Облаштування колодязя в селі Сахарове.

Юр’ївський старостинський округ - фарбування огорожі біля пам'ятника в селі Волинцеве, прибирання вулиці Першотравнева в селі Юр’єве.

Бояро-Лежачівський старостинський округ - висадка дерев біля адмінбудівлі та в центрі села (горіхи, абрикоси та вишні). КП Турбота розчистка дороги від порослі.

Манухівський старостинський округ - прибирання кладовища в селі Іванівка.

Село Нова Слобода - прибирання біля пам'ятника (територія церкви), установка воріт на кладовищі (Каліщі).

Долучайтесь????