Відбулась зустріч керівників громад

Дата: 14.04.2021 13:50

За запрошенням міського голови Константина Гаврильчука, 13.04.2021 року о 11.00 годині у приміщенні Путивльської міської ради, відбулася робоча зустріч представників Новослобідської сільської громади та Путивльської міської громади.

Новослобідську сільську громаду представили голова громади Ольга Гаркавенко та фахівці сільської ради: Олексій Шибаєв, Сергій Крюков, Вячеслав Нерощін, Наталія Скрипченко та Сергій Соломянник.

Обговорили проблемні питання співфінансування установ, якими користуються мешканці обох громад.

Домовились про відшкодування послуг, наданих дітям нашої громади, Путивльським Інклюзивно-ресурсним центром.

Питання, щодо фінансування закладу охорони здоров’я - КНП «Путивльська міська лікарня» (надання медичної допомоги населенню вузькими спеціалістами) проходило в конструктивному діалозі.

Зважаючи на те, що на території Новослобідської сільської ради відсутні заклади вторинної медичної допомоги та керуючись Законом України «Про співробітництво територіальних громад» і Бюджетним кодексом України, вирішено розпочати процедуру підготовки договору міжмуніципального співробітництва, який поліпшить якість медичних послуг, що надаються населенню. Для цього, домовились створити, спільним розпорядженням міського та сільського голів, комісію, яка має надати пропозиції щодо проекту договору, який буде розглянутий на пленарних засіданнях рад, у межах чинного законодавства.

Закон України «Про співробітництво територіальних громад», це інструмент для досягнення спроможності громад через об’єднання ресурсів. Низка територіальних громад зрозуміли це і активно користуються таким механізмом.

Сподіваємось, що сьогодні був зроблений крок до співпраці.