Навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Організація діловодства та забезпечення збереженості документів у територіальних громадах» для посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за ведення діловодства в місцевих радах."

Дата: 14.04.2021 16:27

Фото без опису

13-14 квітня 2021 року начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Новослобідської сільської ради Марина РОМАШОВА пройшла навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Організація діловодства та забезпечення збереженості документів у територіальних громадах» для посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за ведення діловодства в місцевих радах.
Досвідчені викладачі-практики: КУЗЬМІНА Наталія Михайлівна (начальник), ПЄШКОВА Тетяна Олексіївна (головний спеціаліст) відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Сумської області та КЛЮЄВА Ольга Олексіївна, головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Державного архіву Сумської області докладно висвітлили інформацію щодо організації роботи експертної комісії та складання номенклатури справ, проведення науково-технічного опрацювання документів, складання описів справ, вилучення для знищення документів; обговорено питання виконання запитів соціально-правового характеру.
          За результатами навчальної програми було підвищено рівень професійної компетентності з питань організації діловодства та забезпечення збереженості документів в територіальних громадах. Сформовано теоретичні знання й практичні уміння та навички роботи зі складання та оформлення, зберігання та організації документообігу тощо та отримано сертифікат.

Фото без опису