ПРО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 16.04.2021 15:45

Фото без опису

Сьогодні Департаментом соціального захисту населення Сумської ОДА була проведена селекторна нарада до якої долучились голова сільської ради та начальники підрозділів соціального захисту. Спеціалісти Департаменту ознайомили учасників зі статистикою, щодо звернень з приводу домашнього насильства та проектом Постанови, якою передбачено надання субвенції громадам на створення спеціалізованих служб підтримки для осіб постраждалих від домашнього насильства, зокрема притулків, денних центрів підтримки та консультативної служби. Дане питання є актуальним для нашої сільської ради і тому по завершенню наради було обговорено старостами та спеціалістами сільської ради. У підсумку вирішили більш досконало вивчити Постанову та напрацювати пропозиції з даного напрямку.