На порядку денному - забезпечення пожежної та техногенної безпеки, реагування на надзвичайні ситуації

Дата: 16.04.2021 15:48

Фото без опису

14 квітня в Новослобідській громаді відбулася робоча зустріч представників 15 ДПРЧ УДС НС у Сумській області та спеціалістів сільської ради.

Під час зустрічі обговорили питання співробітництва, для ефективного забезпечення пожежної та техногенної безпеки, реагування на надзвичайні ситуації. Важливості поєднання зусиль забезпечення вчасного реагування на надзвичайні ситуації різного характеру.

Як свідчить статистика, щорічно у сільській місцевості виникає значна кількість пожеж. У вогні гинуть та травмуються люди, завдаються значні матеріальні збитки.

Формула розв’язання цієї проблеми відома: наблизити до населених пунктів сільської місцевості пожежні підрозділи. На даний час в громаді працює три пожежні команди в селах Нова Слобода, Юр’єве, Бояро – Лежачі та одна в ПП Карла Маркса - 2.

Через досить значну відстань до найближчих пожежних частин створення та утримання пожежної команди відіграє дуже важливу роль для гарантування безпеки населення.

Також було обговорено план спільних дій по «проблемному об’єкту» Волинцевські торф’яники, які в 2020 році додали багато неприємностей як населенню так і пожежникам.

За результатами зустрічі, намічені дії, які спрямовані на реалізацію додаткових заходів з покращення стану пожежної безпеки на території Новослобідської територіальної громади.