Новенький твердопаливний котел в Мазівці
Дата: 21.04.2021 16:38
Кількість переглядів: 341
В Мазівському старостинському окрузі, в адмінприміщенні, модернізували опалення: встановили твердопаливний котел, який може працювати на дровах, паливних брикетах та вугіллі, як альтернативне незалежне опалення. Про заміну котла, підняв питання староста Сергей Соломянник, тому новий котел було придбано відповідно до догову про соціально - економічне співробітництво з ПП Карла Маркса - 2, а роботи по встановленню були проведені працівниками КП Турбота.
Тепловий режим в адмінприміщенні – це здоров‘я працівників і надання якісних адміністративних та соціальних послуг населенню.