Робоча нарада з представниками Клевенської експлуатаційної дільниці Регіонального офісу водних ресурсів Сумської області щодо обстеження, інвентаризації та утримання каналів, на яких знаходяться поклади торфу

Дата: 23.04.2021 14:49

Фото без опису

22 квітня відбулась робоча нарада з представниками Клевенської експлуатаційної дільниці Регіонального офісу водних ресурсів Сумської області ( начальник Гедерим Ю.Ю.) щодо обстеження, інвентаризації та утримання каналів, на яких знаходяться поклади торфу.

У 2020 році у зв’язку з посушливими погодними умовами виникло загоряння сухої рослинності та покладів торфу біля села Волинцеве на території близько 3 га (загальна площа покладів торфу 84 га). Проводились роботи по ліквідації загорянь сухої рослинності та торфу. На даний час загорянь не зафіксовано, ділянка затоплена водою і на постійному чергуванні знаходиться місцева пожежна команда, яка базується в селі Юр’єве.

В ході роботи була опрацьована карта розташування каналів. Визначились з проведенням обстеження рівня води в каналах та напрацювання заходів щодо утримання води в даних каналах.

А також із проведенням роз’яснювальної роботи серед населення, щодо недопущення ситуації минулого року.