Дата: 23.04.2021 15:03

Фото без опису

Сьогоднi 22.04.2021 року вiдбулося засiдання комiсiї по вiдшкодуванню збиткiв Новослобiдської сiльської ради за участю представникiв с/г пiдприємств, які здійснюють економічну діяльність на території громади,а саме: директора ТОВ "Мир-12"-Маринича В.М. та юриста Кравченко В.Б., представника ТОВ "Сейм-Агро" - Сухих Г.В., та директора ФГ "Бровкіна І.М." - Бровкіної І.М. Обговорювали питання недопущення втрат до місцевого бюджету у разі виявлення фактів використання земельних ділянок не за цільовим призначенням. Начальник відділу земельних ресурсів та екології Новослобідської сільської ради - Хобленко О.Б. доповіла, що від Головного управління ДПС у Сумській області та Конотопського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Сумській області надійшов лист щодо потенційних втрат місцевого бюджету Новослобідської сільської ради. Податківці провівши аналіз податкової звітності платників єдиного податку 4 групи встановили, що с/г підприємства використовують земельні ділянки зі складом угідь сіножаті та пасовища, але при цьому не декларують отримання доходів від реалізації продукції тваринництва та птахівництва, що вказує на використання земельних ділянок не за цільовим призначенням. Обговорений список платників податку 4 групи (юридичні особи) по сільській раді, які обробляють земельні ділянки як "ріллю", а натомість їх угіддя складають "сіножаті" та "пасовища", і в яких НГО занижена майже в 5 раз, що само по собі призводить до втрат з бюджету громади. Присутні на комісії представники с/г підприємств завірили, що використовують орендовані земельні ділянки згідно правовстановлюючих документів та відповідно до чинного законодавства. Всі пропозиції та зауваження було взято до уваги, задля уникнення в майбутньому настання випадків нецільового використання земельних ділянок. Представникам с/г підприємств, які не з'явилися на засідання комісії, вирішено додатково направити листи та протокол наради щодо недопущення використання земельних ділянок без належним чином оформлених на них документів згідно із законом.