Минуло вже 35 рокiв вiд Чорнобильськоi трагедii

Як тяжко, як тужно

Моему народу болить!..

Б.Олiйник.

Минуло вже 35 рокiв вiд Чорнобильськоi трагедii .Все менше залишаеться очевидцiв ii наслiдФото без описукiв.Серед тих, кому згодом довелось працювати у небезпечнiй зонi, були I мешканцi нашого ceла Тверитiн Вiктор М. , Леонов Олександр П., Толмачев Михайло.На жаль,iх уже немае серед нас.Вiчна пам'ять усiм ,это пожертвував cвоiм здоров'ям I життям заради майбутнього. Cьогоднi менi хочеться розповicти ще про одного воiна-лiквiдатора, нашого земляка, уроженця c,Мачулища Гудова Володимира Анатолiйовича. Вiн був безпосереднiм учасником лiквiдацii aварii в епiцентрi вибуху. В 2009 роцi вийшла з друку його документальна книга "731спецбатальон", видавництва Киiвський унiверсiтет". Два екземпляра цiei книги вiн надicлав у дарунок бiблioтецi з написом вiд автора " Живите и помните,чтобы подобное не повторилось."