Ось уже 35 років дзвони Чорнобиля стукають в серця українців.

Дата: 26.04.2021 10:08

Фото без описуЗмушуючи нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986. Манухівська філія долучилася до дня Всеукраїнської скорботи. Бібліотекарем була оформлена книжкова виставка - застереження "Як вічна рана цей страшний Чорнобиль"на якій розміщена література, яка висвітлює жахливі наслідки аварії, героїзм українців, які брали участь у її ліквідації. Довелося і нашим односельцям Мурашко Миколі Михайловичу та Калашнікову Олексію Олексійовичу пройти це жахіття. Подвиг всіх цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.