26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян

Дата: 26.04.2021 10:22

І відтоді Чорнобиль - це не лише велика трагедія всього людства, а й символ безмежної мужності ліквідаторів, в тому числі й наших земляків. Усі вони, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захистили людство від невидимого страшного ворога.

Кажуть, час гоїть рани, але чорнобильські й через роки болять. Не стерти з пам’яті імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які зупинили ланцюгову реакцію смерті.

На сьогоднішній день в селі Бунякине проживають Толкачов Олексій Миколайович і Савінкін Микола Михайлович учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низько схиляємо голову перед тими, хто відлетів у вічність Бороденко В.С., Бивалін В.О., Бірюков Є.М., Колотилін В.І., Сабецький В.І.,Токарев А.М.,Бабінцев І.О..

Щиросердно дякуємо за подвиг тим чорнобильцям, які поруч з нами! Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя.