Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...

Дата: 26.04.2021 11:09

Фото без опису

Ось уже минуло 35 років від тієї весняної ночі, коли на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, що спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів.

Для кожного з нас це стало справжнім болем рідної землі та уроком, який ми не можемо забувати ніколи.

Але водночас Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони прийняли на себе перший удар ядерної стихії, виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи були і наші мешканці. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Сьогодні ми висловлюємо слова щирої подяки

ліквідаторам аварії на ЧАЕС, а саме:

Чернякову Дмитру Михайловичу, с. Нова Слобода; Подибайлу Михайлу Семеновичу, с. Нова Слобода; Іваницькому Миколі Івановичу, с. Волинцеве; Кравченко Миколі Михайловичу, с-ще Новослобідське; Гаврильчуку Віктору Миколайовичу, с-ще Новослобідське; Унайчи Віктору Миколайовичу, с. Князівка; Польовику Віктору Васильовичу, с. Мінакове; Рубанову Сергію Миколайовичу, с. Червоне Озеро; Калашникову Олексію Дмитровичу, с. Манухівка; Мурашко Миколі Михайловичу, с. Манухівка; Бакликову Анатолію Васильовичу, с. Линове; Паншину Анатолію Павловичу, с. Линове; Толкачову Олексію Миколайовичу, с. Бунякине; Чергинець Олексію Федоровичу, с. Юр’єве; Літвінов Віктор Михайлович, с-ще Новослобідське; Бивалін Анатолій Євдокимович, с-ще Новослобідське; Гудімов Віктор Яковлевич, с. Мазівка; Григор’єв Олександр Петрович, с-ще Новослобідське; Бушнєв Олександр Леонідович, с-ще Новослобідське; Гончаров Віктор Іванович, с-ще Новослобідське; Кошелєву Івану Васильовичу, с. Нова Слобода; Воронцову Михайлу Михайловичу, с. Червоне Озеро; Савінкіну Миколі Михайловичу, с. Бунякине; Суворову Миколі Романовичу, с. Волинцеве.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв – ліквідаторів, які відійшли у вічність.

Низький уклін і довічна вдячність рятівникам!

Вічна пам’ять нашим героям!

В серцях нащадків назавжди залишиться пам’ять про всіх тих, хто не шкодуючи власного здоров’я і життя, пішли в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею і рідним народом!

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

P. S. Відповідно до рішення виконавчого комітету надана адресна соціальна допомога громадянам - ліквідаторам віднесених до 1,2,3 категорії.