Тиждень охорони праці

Дата: 27.04.2021 11:33

Фото без опису

8 квітня оголошений, Міжнародною організацією праці (МОП), Всесвітнім днем охорони праці.

Ідея святкування бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який було проведено американськими і канадськими робітниками в 1989 році в пам’ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі.

Уперше в світі він відзначався у 2003 році. В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці та до створення і просування культури охорони праці.

За рекомендацією МОП девіз зазначеного заходу у 2021 році - «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР (безпеки та здоров’я)».

З 26 по 30 квітня у структурних підрозділах та комунальних закладах Новослобідської сільської ради оголошений Тиждень охорони праці.

Бережіть себе, дотримуйтесь правил з техніки безпеки, пам’ятайте - вас чекають вдома!!!!