До уваги громадян! Додаткові вихідні дні у травні 2021 року

Дата: 28.04.2021 13:51

Фото без опису

1 травня відзначається День праці. Згідно з рішенням Кабінету міністрів України, цей день є офіційним вихідним. Оскільки це свято у 2021 році припадає на суботу, вихідний переноситься на найближчий робочий день, тобто на понеділок. Отже, 3 травня – вихідний.

У другий день місяця, 2 травня, православні християни святкуватимуть Великдень. Це свято є офіційним вихідним. Світле Христове Воскресіння відзначається у неділю, тому вихідний день переноситься на наступний після святкового. Тобто, 4 травня - вихідний.

В неділю, 9 травня, традиційно відзначатиметься День Перемоги. Оскільки свято збігається з вихідним днем, то наступний день після нього стане неробочим. Відповідно, 10 травня неробочий.