Привітання сільського голови

Дата: 01.05.2021 14:59

Шановні мешканці Новослобідської Громади!

З нагоди великого свята, Воскресіння Христового, прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм та подарують надію на краще Майбутнє!

Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань, пробуджує в нас прагнення бути добрішими і милосерднішими.

Бажаю всім здоров’я, щастя, добра, злагоди і миру. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися один до одного, до всього, що нас оточує і бути вдячними за все те, що маємо.

Хай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху, а Божа милість та взаємна повага один до одного допоможуть здолати усі труднощі.

Христос Воскрес!