Дата: 07.05.2021 15:36

Фото без опису

В Новослобідській сільській раді пройшов Тиждень охорони праці присвячений Всесвітньому дню охорони праці. У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187). Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. За результатами проведеної роботи спеціалістом, на якого покладені обовязки по охороні праці в громаді – Гапоновою Л.С. була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження системи управління охороною праці на робочих місцях, впорядковано куточки і стенди із пропаганди створення, впровадження та забезпечення охорони й безпеки праці на робочих місцях, проведено обстеження стану охорони й безпеки праці на робочих місцях при виконанні посадових обов’язків працівниками сільської ради, перевірено наявність та використання засобів індивідуального захисту тощо. Заходи щодо безпеки та здоров’я на роботі в 2021 році присвячені стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованих на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.