Атестувались посадові особи місцевого самоврядування Новослобідської сільської ради

Дата: 13.05.2021 10:09

Фото без опису

Відповідно до статті 17 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою оцінки результатів роботи, ділових і  професійних якостей, а також кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування один раз на 4 роки проводиться їх атестація.

На виконання розпорядження сільського голови від 05.04.2021 №59/07-03 «Про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування Новослобідської сільської ради» 12 травня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії сільської ради.

Атестації підлягало 22 посадові особи місцевого самоврядування. За результатами атестації прийняті відповідні рішення, результати якої будуть зараховуватись під час вирішення питань просування по службі, присвоєння чергового рангу, а також інших питань проходження служби в органах місцевого самоврядування.