ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» пропонує споживачам ще одну тарифну пропозицію - «Твій газ Рівномірний платіж»

Дата: 14.05.2021 10:00

Фото без опису

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» пропонує споживачам ще одну тарифну пропозицію -  «Твій газ Рівномірний платіж»

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» допоможе уникнути надмірного навантаження на гаманець в опалювальний період

Суть тарифної пропозиції полягає у тому, що минулорічний обсяг споживання множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми. Таким чином, споживач платить однакову суму і взимку, при тому, що споживає великий обсяг газу; і влітку, коли споживає мало.

«Цей тариф буде особливо цікавим для домогосподарств, які використовують газ комплексно: для приготування їжі, підігріву води та опалення, оскільки він дозволяє рівномірно розкласти фінансове навантаження на сімейний бюджет протягом року і стабільніше пережити період пікового споживання взимку», – зазначає директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко.

Підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» можна до 31.08.2021. Термін дії – до 30.04.2022 року.

Ціна за кубометр блакитного палива – 7,99 грн протягом всього строку дії тарифу.

Змінити тариф можна завітавши до найближчого відділення постачальника або клієнтського простору 104.ua. Адреси відділень можна знайти на сайті https://sm.gaszbut.com.ua у розділі «Контакти».

Також ви можете зателефонувати до контакт-центру за номером (0542) 76 73 04 або заповнити онлайн-форму на сайті ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», щоб з вами зв’язався менеджер. Менеджери проконсультують щодо умов кожного тарифу та допоможуть швидко і легко змінити тариф.

Нагадаємо, з 1 травня усі побутові споживачі природного газу були переведені на базовий річний тариф. «СУМИГАЗ ЗБУТ» підготував для своїх клієнтів кілька інших тарифних пропозицій. Ознайомитися з ними детальніше також можна на сайті у розділі «Тарифи та акції».