Робоча зустріч: створення рівних можливостей доступу до БПД для жителів Новослобідської громади.

Дата: 01.06.2021 10:35

Фото без опису

Відбулася робоча зустріч заступника начальника відділу Путивльского бюро правової допомоги Тетяни Сєліної та заступника Новослобідського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексієм Шибаєвим. Мета зустрічі - визначення основних напрямків співробітництва для забезпечення рівних можливостей мешканців громади для доступу до безкоштовної правової допомоги.

Були визначені основні напрями співробітництва: створення умов для безумовного виконання принципу доступності безоплатної правової допомоги; об’єднання зусиль за для зміцнення та поширення у суспільстві впевненості у можливості отримання повноцінного, дієвого, кваліфікованого, безоплатного правового захисту; для виховання у представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот правової культури та правової свідомості; проведення спільних правопросвітницьких заходів з питань підвищення правової свідомості громадян, захисту їхніх прав, надання правових консультацій, забезпечення доступу до вторинної правової допомоги засуджених осіб.

Нагадуємо, що відділ Путивльське бюро правової допомоги Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: м.Путивль, вул. Першотравнева, 84 (ІІ поверх), 8 кабінет.   Тел. 0964028842, 0507088363.