Фонд соціального захисту інвалідів запровадив роботу «гарячої лінії» +38 (096) 502-502-6 для звернень громадян з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

Дата: 10.06.2021 13:02

9 червня 2021 розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» Фонду соціального захисту інвалідів.

Метою створення «гарячої лінії» є надання довідково-консультативної допомоги громадянам, які звертаються в телефонному режимі з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

«Гаряча лінія» працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за номером телефону: +38 (096) 502-502-6.

Під час звернення заявнику слід повідомити таку інформацію:

1. прізвище, ім’я та по батькові (якщо є уповноваженою особою (представником) – відповідні дані особи, в інтересах якої діє);

2. суть порушеного питання, пропозиції, заяви (скарги);

3. поштову адресу та (або) адресу електронної пошти, на яку має бути надіслана відповідь на звернення, контактний номер телефону.

Фонд соціального захисту інвалідів налагоджує ефективну комунікацію з громадянами для оперативного вирішення проблемних питань людей з інвалідністю щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, впровадження реабілітаційних програм, підвищення їх якості.