"Ура! Канікули!!!"

Дата: 10.06.2021 17:49

"Ура! Канікули!!!", - вигукували діти нашої Новослобідської громади, адже сьогодні віддзвенів останній дзвоник у Князівському, Мазівському, Новослобідському НВК. Рік був непростий, але цікавий і насичений. Попереду - відпочинок, солодкий вранішній сон, розваги, річка...

У Князівському НВК свято останнього дзвоника вже не перший рік відбувається у нестандартній формі. І цьогоріч на школярів чекав цікавий квест з певним дрескодом. Дітям дуже сподобалось.

У Мазівському НВК відбулась зворушлива святкова лінійка. Класична лінійка доторкнулася до кожного дитячого сердечка.

У Новослобідському НВК свято останнього дзвоника проведено у форматі онлайн, адже на першому місці безпека дітей та попередження розповсюдження захворювань. І хоча в онлайн форматі, але свято вдалося і вилилося у щирі дитячі посмішки і позитивний настрій!

До привітань долучились і представники влади нашої Новослобідської громади. Усі діти отримали солодке морозиво. А відмінники навчання отримали не тільки похвальні листи, а і грошові премії Голови Новослобідської сільської ради за високі досягнення у навчанні. У Новослобідській громаді дбають про дітей, заохочують їх до покращення успіхів у навчанні.

Попереду свято останнього дзвоника у Юр'ївському НВК та випускні вечори.Фото без опису