Пропонуємо жителям громади долучитися до місцевого бюджетного процесу на 2022 рік

Дата: 14.07.2021 14:29

Фото без описуШановні жителі Новослобідської сільської територіальної громади!

Пропонуємо вам долучитися до  бюджетного процесу на 2022 рік.

Одним із шляхів участі громадськості в даному процесі є надання пропозицій в електронному вигляді.  Від вас очікуються пропозиції до програми економічного і соціального розвитку Новослобідської сільської  територіальної громади на 2022  рік. Пропозиції будуть розглянуті робочою групою та по результатам розгляду будуть включені до проекту бюджету Новослобідської сільської територіальної громади на 2022 рік.  Програма економічного і соціального розвитку та місцевий бюджет стосується всіх мешканців громади. Залучення до бюджетного процесу думки жителів громади  сприятиме покращенню якості життя сільської територіальної громади.

Електронне опитування буде проводити відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської територіальної громади  у вигляді анкетування, взяти участь в опитуванні мають право особи, що досягли 18-річного віку.

Термін проведення опитування: з 14.07.2021 по 30.07.2021 включно.

До розгляду не приймаються пропозиції, які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи, та ті що не стосуються питання, щодо якого проводиться опитування.

Консультації щодо проведення опитування можна отримати  у відділі фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської територіальної громади за адресою: село Мінакове, вулиця Садова, 63 тел.: 5-45-20, 5-42-45, електронна адресаvfnsr@ukr.net

Відповідальні особи: Валентина ПАНШИНА, Наталія СКРИПЧЕНКО, Владислав НЕРОЩИН.

Звіт про результати опитування буде оприлюднено на офіційному сайті Новослобідської сільської ради на сторінці  «Головна» та в розділі «Громадський бюджет» до 13.08.2021.

Для заповнення анкети просимо перейти за посиланням: