Обізнані, означає захищені

Дата: 20.07.2021 16:22

Сьогодення диктує свої правила та умови. Інтернет є невід’ємною частиною нашого життя. Але крім плюсів є й мінуси. Нажаль в епоху інформаційних технологій неможливо почуватися захищеним у кіберпросторі. З розвитком технологій стрімко зростає кількість злочинів у цій сфері, а тому з впевненістю можна стверджувати, що саме «кіберзлочини» у ХХІ столітті будуть одними з найчисельніших.

На фоні інформаційної політичної боротьби всі чомусь забувають, що сьогодні в першу чергу безпечний Інтернет потрібен саме для дітей. Адже нові покоління фактично народжуються зі смартфонами в руках. А батьківський недогляд чи байдужість до того, що саме шукає дитина в мережі та що вона може там побачити – становить величезну загрозу. Дитина може стати жертвою емоційно-психічного нападу чи насилля, що призведе до жахливих наслідків

Життєво необхідно вчити своїх дітей правильному користуванню доступом до інформації, встановлювати контроль, роз’яснювати та не відсторонюватись від того, важливість чого ви самі можете не розуміти. Не покарання, але виховання, не заборона, але раціональний дозвіл, не тиск, але довіра до вашого досвіду потрібні дітям сьогодні.

Але небезпека у мережі чатує не тільки для дітей. Значна online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті, яке стосується й дорослих

В рамках проекту «Обізнані та захищені» організація #ЛігаСучаснихЖінок створили унікальний продукт. Вони розробили і залишили на Play маркеті безкоштовну гру "Чемпіони кібербезпеки". Гра цікава. І у простому для сприйняття школярів форматі.

З дітьми, долучитися до гри можуть і батьки, це дозволить разом провести час з користю.

#ЧемпіониКібербезпеки

#Обізнані_Захищені