Дата: 05.08.2021 10:04

Комунальне некомерційне підприємство Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» в рамках вакцинальної кампанії проводить вакцинацію усіх бажаючих, незалежно від

декларації  з лікарем. Звертатись потрібно до медпрацівників на  сільських пунктах здоров’я, та за номером телефону пункту щеплення: 096-079-05-53.

В наявності є вакцини: «Короновак» та «Астра-Зенека» в достатній кількості.

Пункт щеплення знаходиться в с.Нова Слобода у приміщенні амбулаторії. Мешканці інших населених пунктів можуть отримати вакцинацію у  місцевих пунктах  здоров’я.  Люди,  не спроможні пересуватися  зможуть отримати  вакцинацію на дому. Вакцинація безкоштовна!

Станом на 05.08.2021 року  пунктом щеплення Новослобідської амбулаторії провакциновано 230 осіб. З них отримали дві дози 89 осіб.