13 вересня, в режимі Онлайн, відбулась щотижнева апаратна нарада при Новослобідському сільському голові зі старостами, керівниками відділів та структурних підрозділів, в ході якої підвели підсумки роботи окреслили подальші напрямки діяльності.

Дата: 14.09.2021 13:15

Зокрема, у своїй доповіді в.о директора КНП « АЗПСМ с. Нова Слобода » Ірина Горбовцова зазначила, що станом на сьогодні пункти вакцинації в межах сільської ради мають в достатній кількості вакцину для щеплення всіх вікових категорій людей.

Ольга Гаркавенко, вкотре наголосила на важливості вакцинації, особливо серед учасників освітнього процесу та працівників підприємств нашої громади задля уникнення впровадження жорстких карантинних обмежень.

Також розглядались питання, які стосувались осінньої призовної компанії, прийняття документів від населення на оформлення дотації на бджіл, культури, соціальної та житлово-комунальної сфери, а також поточні робочі моменти.

Сільським головою були надані конкретні доручення та рекомендації відповідно до поставлених завдань.