14 вересня 2021 року у с. Линове Новослобідської громади відбулося свято Дня села.

Дата: 15.09.2021 13:20

Заходи розпочалися з роботи дитячих атракціонів та розважальних заходів.

В урочистостях узяли участь сільський голова Ольга Гаркавенко, начальник відділу Сергій Крюков, староста Ирина Шевченко та старости старостинських округів громади, які привітали присутніх зі святом.

До Дня села учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт, який викликав море аплодисментів та захоплюючих вражень.

Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім присутнім гарного настрою.

У рамках святкування "Гарбузового свята" Гарбуз - Фест до уваги жителів села і гостей свята були організовані гарбузові композиції, виставка квіткових композицій «Осіння феєрія», обладнані фотозони, підготовлені страви із гарбуза тощо.

Всі бажаючі могли безкоштовно поласувати смачним кулішем та кашею із гарбуза.

Цей чудовий, напівсонячний день, об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію. Взагалі наша земля овіяна духом свободи, окроплена кров’ю наших пращурів, рясно полита солоним потом хліборобів, прекрасна будь-якої пори року своєю особливою, лише їй притаманною красою.

Свято вдалося!Фото без описуФото без опису