Шановні жителі громади!!!

Дата: 17.09.2021 09:04

Дотримуйтесь кількох простих порад, аби не стати жертвою злочинців.

Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і пропонують свої послуги.

Пам’ятайте, що всі платежі Ви можете здійснювати через каси, а не віддавати гроші будь-кому в руки. Вимагайте пред’являти документи чи службовий телефон. Передзвоніть за цим номером та дізнайтеся, чи там справді є такий працівник і мету його візиту.

НЕ ІСНУЄ:

- соціальних служб, які проводять обмін грошових коштів за місцем проживання осіб похилого віку;

- уповноважених працівників банківських установ, яким необхідно дізнатися будь-які дані вашої кредитної картки для її «розблокування», «відбиття хакерських атак» чи підозрілих операції з нею

Кожен самостійний пенсіонер повинен мати телефони комунальних соціальних служб, центрів для одиноких громадян похилого віку на видному місці.

Не користуйтеся послугами незнайомців на вулиці, коли Вам пропонують швидкий заробіток, розіграш побутової техніки, миттєвий виграш у лотерею. Не заводьте розмову з незнайомцями, ким би вони: ворожками, ясновидицями чи цілительками не називалися. Не вірте незнайомцям, що пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують «чудо-засіб» від усіх хвороб.

Не будьте байдужими!!!!

Поширте інформацію серед рідних, близьких, друзів, сусідів!!!!!

Якщо ви запідозрили, що Вас хочуть обдурити, негайно телефонуйте до поліції.

Нет описания фото.