ДЛЯ ВАКЦИНОВАНИХ ГРОМАДЯН ОБМЕЖЕННЯ ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ НЕ ДІЮТЬ: ПОДРОБИЦІ

Дата: 13.10.2021 11:26

Фото без опису

Як повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, обмеження червоного рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватись, якщо у всіх працівників закладів освіти, відвідувачів (користувачів) та співробітників (організаторів) закладів громадського харчування, культури, масових заходів буде наявний зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби

«Сьогодні Сумщина за показниками на порозі «червоної» зони, нажаль. Поки лишаємось у «помаранчевій», прагнемо потратити до «зеленої», – зазначив Дмитро Живицький. – Але якщо у нашій області запровадять червоний рівень епіднебезпеки, ті заклади, де працівники будуть 100% вакциновані і матимуть зелений COVID-сертифікат, будуть працювати».

Нагадаємо, обмеженнями червоного рівня епіднебезпеки забороняється:

- робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос, робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

- робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

-  проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів

- командних ігрових видів спорту без глядачів,

- робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

До речі, у «червоній» зоні дитячі садки та 1-4 класи шкіл будуть працювати у звичайному режимі без вимоги повної вакцинації 100% співробітників. Водночас, співробітники сфери освіти входять до переліку співробітників підприємств, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації. Фактично, це означає, що працівники вказаних закладів без щеплення на червоному рівні зможуть працювати до 7 листопада.

Також у «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/26881-dlya-vaktsynovanykh-hromadyan-obmezhennya-chervonoyi-zony-ne-diyut-podrobytsi.html