12 жовтня 2021 року учні освітніх закладів Новослобідської громади взяли участь у Національному рекорді України "Наймасовішому Всеукраїнському онлайн-уроці з профорієнтації".

Дата: 12.10.2021 23:30

Організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «HR YOU», за сприяння Радниці-Уповноваженої Офісу Президента України з питань прав дитини та дитячої реабілітації Дарії Герасимчук.

Головною метою уроку було - надати можливість молодому поколінню визначити професію своєї мрії, мотивувати учнів на побудову власної успішної кар’єри в Україні.

На уроці учні познайомилися з історіями успіху відомих українців:

• Євген Клопотенко, український шеф-кухар, телеведучий

• Жан Беленюк, Олімпійський чемпіон в Токіо,

• Ганна Різніченко, кар'єрний радник, яка провела майстер-клас "Як визначити професію своєї мрії".

Під час заходу учнів, також, познайомили з новим Всеукраїнським проєктом з профорієнтації та побудови кар'єри