Дата: 13.10.2021 23:33

Напередодні свята Дня захисника та захисниці України в Юр'ївському НВК відбулось нагородження призерів чемпіонату з вуличного футболу "Ліга-Сейм" ім. А.П. Васильєва. Друге місце в ньому зайняла команда "Чайка" Новослобідської громади. Спортсмени отримали медалі та грамоти.

Ще одним приємним сюрпризом стало вручення від Новослобідського сільського голови Гаркавенко О.О. комплекту нової футбольної форми для гравців команди.

Сподіваємось це стане стимулом учням молодших класів вже в новій формі перевершити успіхи своїх старших товаришів.