14 жовтня ми відзначаємо урочисте і світле свято – День захисників

Дата: 13.10.2021 23:33

14 жовтня ми відзначаємо урочисте і світле свято – День захисників і захисниць України. Згідно з Указом Президента України цей день з’явився у нашому календарі на честь мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

Війна раптово увірвалася на українську землю. У наш дім, у наше життя. Невидимий, страшний фатум мобілізував на Схід України десятки тисяч молодих здорових українців, які щодня дивляться в очі війни і смерті. Які забули про радість життя, залишили своїх рідних, своїх дітей, пішли добровольцями захищати нашу Вітчизну. Не всі повернулися живими. Пам'ять про них – вічна. Вона у наших серцях. Багато поранених і скалічених душ. Але не зневірених, не підкорених. Бо любов до Батьківщини – це назавжди.

Війна змінила наше сприйняття цього світу. Ми вчимося бути іншими. Ми вчимося цінувати життя. Робити добро і бути відвертими. Ми починаємо розуміти істинність моральних принципів, які мають бути пріоритетними життєвими цінностями і головними заповідями людського життя. Згадаємо кожного солдата, хто віддав життя за наше мирне небо і нашу єдину Україну. Одним із них був наш земляк Олексій Озеров.

Вклонімося матері загиблого Героя Наталії Кривобок, яка втратила найцінніше і найдорожче – свою дитину і втрата ця непоправна, бо ніхто і ніколи не поверне загиблого сина.

На знак глибокої шани, вдячності і поваги до матері, яка виховала патріота та справжнього чоловіка, що став на захист миру і безпеки в Україні, сьогодні у переддень свята старостою Мазівського старостинського округу Сергієм Солом’янником та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Тетяною Черняковою були вручені квіти і пам’ятний подарунок. Найщиріші слова вдячності лунали мамі загиблого Героя. Наталія Кривобок – Жінка з великої літери, гідний приклад справжньої мужності, самовідданої материнської любові та патріотизму.

Нехай над усіма нами завжди буде мирне небо над головою. Слава Україні!