Інформаційно-правова лекція на тему: «Правовідносини в сфері оренди землі»

Дата: 20.10.2021 13:49

З метою підвищення правової обізнаності мешканців с.Князівка Новослобідської  територіальної громади в рамках реалізації заходів, передбачених Програмою Уряду «Прискорення приватних інвестицій в сільське господарство» юристка Путивльського бюро правової допомоги Тетяна Сєліна провела інформаційну правову лекцію для працівників громади на тему:    «Правовідносини в сфері оренди землі».

В ході заходу присутні поінформовані про основні засади Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» зокрема щодо порядку укладення договору оренди землі, його форми та умов, проведення його державної реєстрації, порядку внесення змін, дострокового розірвання договору оренди. До присутніх доведена інформація про особливості продажу земельних ділянок, які передані в оренду, порядок вирішення спорів, пов’язаних з орендою землі.

Після заходу був проведений особистий прийом громадян та надані консультації із земельного законодавства. Основні питання які турбують мешканців села, це: розірвання договору оренди земельної ділянки, приватизації земельної ділянки, спадкування земельної частки(паю), отримання земельної ділянки під ОСГ, вирішення земельних спорів та інше.

Бажаючі отримали інформаційні буклети  та візитки із зазначенням контактних номерів та адреси Путивльського бюро правової допомоги.