Дата: 22.10.2021 15:03

Нарешті, настала довгоочікувана золота осінь. Дерева, одягнуті в жовте й багряне листя, захоплюють погляд. Виникає враження, ніби осінь просить милуватися собою красунею все життя! Але проходить тиждень, а потім другий, і приходить останній осінній місяць — листопад. І починається справжній падолист. Яскраві барви золотої осені зачаровують. 22 жовтня 2021 року у ЦДЮТ Новослобідської сільської ради пройшов територіальний етап відкритого конкурсу образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва «Подивись, яка барвиста осінь». У конкурсі взяли участь 63 учасники, які представили 71 роботу у трьох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Образотворче мистецтво (фото)», «Прикладна творчість» у трьох вікових категоріях: І – 5-8 років, ІІ – 9-12 років, ІІІ – 13-18 років. У більшості робіт яскраво простежується ідея та композиційне і колірне рішення, оригінальність, висвітлено тематику, рівень володіння технікою виконання. Перед членами журі завдання постало нелегке, але переможців визначено! У номінації «Прикладна творчість»: у І – ій віковій категорії - 5-8 років: І місце – Федорцева Карина, робота «Осінь», учениця Мазівскої гімназії; ІІ місце – Шпилька Матвій, робота «То пролетить березовий листочок», та Шпилька Катерина, робота «То пробіжить невидимий їжак», учні Мазівської гімназії. У номінації «Прикладна творчість»: у ІІ – ій віковій категорії - 9-12 років: І місце – Черненко Катерина, робота «Осінні бутоньєрки», вихованка гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради. У номінації «Прикладна творчість»: у ІІІ – ій віковій категорії - 13-18 років: І місце – Родіна Ольга, робота «Натюрморт «Печиво»», вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради. У номінації «Образотворче мистецтво»: у І – ій віковій категорії - 5-8 років: І місце – Голибіна Софія, робота «Осінь у березовому гаю», учениця Мазівскої гімназії; ІІ місце – Завадська Вікторія та Шевченко Світлана, робота «Осіннє дерево як лялька», вихованки Мазівської гімназії. У номінації «Образотворче мистецтво»: у ІІ – ій віковій категорії - 9-12 років: І місце – Басіладзе Дарія, робота «Чарівна осінь», учениця Новослобідського НВК; ІІ місце – Скиба Максим, робота «Барвиста осінь», учень Мазівської гімназії. У номінації «Образотворче мистецтво»: у ІІІ – ій віковій категорії - 13-18 років: І місце – Стремховая Оксана, робота «Озеро в золотій оправі», учениця Новослобідського НВК. У номінації «Образотворче мистецтво (фото)»: у ІІ – ій віковій категорії - 9-12 років: І місце – Костиріна Валерія, робота «Осінні кольори», вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради; ІІ місце – Зюзько Марія, робота «Весела сімейка», та Шаповалова Анна, робота «А я у ліс ходила», вихованки гуртка «Конструювання та моделювання одягу» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради; ІІІ місце – Костиріна Валерія, робота «Дари осені», вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради. У номінації «Образотворче мистецтво (фото)»: у ІІІ – ій віковій категорії - 13-18 років: І місце – Родіна Ольга, робота «Шию осінь», вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради; ІІ місце – Філіпова Тетяна, робота «Останній листочок», вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради; ІІІ місце – Філіпова Тетяна, робота «Калина», вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради. За рішенням членів журі на відкритий конкурс образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва (м.Київ) «Подивись, яка барвиста осінь» будуть надіслані роботи учасників: Федорцевої Карини «Осінь», Черненко Катерини «Осінні бутоньєрки», Родіної Ольги «Натюрморт «Печиво»», Голибіної Софії «Осінь у березовому гаю», Басіладзе Дарії «Чарівна осінь», Стремхової Оксани «Озеро в золотій оправі», Костиріної Валерії «Осінні кольори», Зюзько Марії «Весела сімейка», Шаповалової Анни «А я у ліс ходила», Родіної Ольги «Шию осінь», Філіпової Тетяни «Останній листок". Щиро вітаємо переможців, усіх учасників і їх наставників! Бажаємо перемоги на наступному етапі конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, надзвичайно гарні, помилуйтеся і ви!)))