Єдиний шлях, що веде до знань – це діяльність.

Дата: 22.10.2021 15:04

21 жовтня 2021 року відповідно до плану роботи КУ «Новослобідський ЦПРПП» відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів природничих наук на тему "Здійснення діяльнісного підходу до організації освітнього процесу під час проведення дослідницької роботи на уроках природничих наук".

Актуальність зазначеної теми обумовлена модернізацією системи базової освіти, що передбачає оновлення змісту і структури підготовки учнів з урахуванням суспільних вимог і потреб, орієнтацію освіти не лише на засвоєння учнями знань, а й на розвиток творчих здібностей і якостей особистості, включаючи прагнення вчитися, уміння і бажання діяти, досліджувати і пізнавати.

Під час засідання педагоги розглянули різні способи організації та підвищення результативності освітньої діяльності, шляхи формування в учнів здібностей до самоосвіти й командної роботи, використання методів та прийомів діяльнісного навчання, технологій розвитку критичного мислення, проблемного навчання, методу проєктів для формування й розвитку в учнів здатності практично діяти та застосовувати отриманні знання у житті. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису