Дата: 23.10.2021 09:23

19 жовтня 2021 року депутатами Новослобідської сільської ради були проведені засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку, постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров′я, фізкультури, спорту, соціальної політики, прав людини, законності, регуляторної діяльності, запобігання і протидії корупції та постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, земельних відносин, архітектури, будівництва, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього природного середовища. На засіданнях були опрацьовані та обговорені питання порядку денного, які запропоновано на розгляд чергової тринадцятої сесії Новослобідської сільської ради восьмого скликання. У засіданнях постійних комісій також прийняли участь сільський голова Ольга Гаркавенко, секретар сільської ради Олена Мірошнікова, начальник відділу фінансів та економічного розвитку Вячеслав Нерощин, начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Марина Спіцина, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Чернякова, начальник відділу земельних відносин та екології Олена Хобленко.

У ході своєї роботи депутати розглянули питання:

- Про виконання бюджету Новослобідської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року

- Про виконання програми економічного і соціального розвитку Новослобідської сільської ради за 9 місяців 2021 року

- Про затвердження розпоряджень з бюджетних питань за ІІІ квартал 2021 року по Новослобідській сільській раді

- Про затвердження рішень виконавчого комітету Новослобідської сільської ради з бюджетних питань

- Про внесення змін до рішення 9 сесії 8 скликання Новослобідської сільської ради від 29.06.2021 року «Про чисельність та структуру апарату Новослобідської сільської ради»

- Про затвердження старост Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області

- Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Новослобідської сільської ради від 20.11.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Новослобідської сільської ради» (зі змінами)

- Про внесення змін до рішення 3 сесії восьмого скликання Новослобідської сільської ради від 22.12.2020 року «Про встановлення норм використання пального»

- Про внесення змін до Програм

- Земельні питання та інші.

З усіх питань членами постійних комісій були прийняті відповідні рішення. Фото без описуФото без описуФото без опису