Участь у Всеукраїнському семитижневому навчальному циклі від "U-LEAD з Європою" «Кроки для старост 2021»

Дата: 15.11.2021 11:02

Старости Новослобідської територіальної громади Сергій СОЛОМ’ЯННИК та Світлана МАЛИШЕВА пройшли конкурсний відбір та взяли участь у Всеукраїнському семитижневому навчальному циклі від "U-LEAD з Європою" «Кроки для старост 2021».

«Кроки для старост» - навчальна програма, яка складалась з онлайн семінарів, практикумів та онлайн-візиту.

Навчальний курс мав на меті допомогти старостам ефективно виконувати свої повноваження, передбачені оновленим законодавством, та опанувати практичні навички, що можуть бути використані ними для вирішення задач на територіях їх старостинських округів. Також старости мали можливість ознайомитись з практичним досвідом колег з усіх областей України.