Офіс розбудови доброчесності при НАЗК презентує новий онлайн-курс для вчителів “Прозора школа: як побудувати доброчесне середовище”

Дата: 17.11.2021 11:19

Фото без опису

У рамках проєкту “Прозора школа” Офіс розбудови доброчесності при НАЗК презентує базовий курс для вчителів “Прозора школа: як побудувати доброчесне середовище”. Це просвітницький проєкт, спрямований на створення доброчесного та прозорого середовища в школах України через:

• взаємодію усіх учасників навчального процесу (учні, вчителі, адміністрація, батьки);
  • запровадження наскрізної освіти про доброчесність (антикорупційної освіти);
  • забезпечення належних умов для отримання знань, що сприятимуть формуванню доброчесної молоді.

Головна мета – допомогти педагогам краще зрозуміти суть доброчесності, надати їм потрібну інформацію про корупцію та її види, зокрема у сфері освіти, а також поділитися з вчителями дієвими інструментами для формування доброчесного середовища у школі.

Курс складається з восьми відеоуроків, які ґрунтовно і послідовно розкривають теми доброчесності, корупції, прав і обов’язків педагогів та академічної свободи. До кожної теми додаються інтерактивні завдання, а після завершення курсу вчителі зможуть пройти тест, щоб перевірити та закріпити нові знання і отримати сертифікат про проходження курсу.

Зареєструватись і пройти курс можуть усі бажаючі освітяни, батьки та громадяни, які хочуть поглибити свої знання про доброчесність. Участь – безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://prosvita.nazk.gov.ua/category/prozora-shkola/navchalnyj-kurs-dlya-pedagogiv

Навчальний курс розроблений Офісом розбудови доброчесності при НАЗК у партнерстві з Офісом освітнього омбудсмена України, EdCamp Ukraine, ГО “Смарт освіта” та Батьки SOS.