Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 22.11.2021 16:16

Повна назва документа державного планування: проєкт Програми соціально-економічного розвитку Новослобідської сільської ради на 2022-2023 роки (далі - Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Новослобідська сільська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту Програми соціально-економічного розвитку Новослобідської сільської ради на 2022-2023 роки проводиться з 22 листопада 2021 року та триватиме до 22 грудня 2021 року.

Громадське обговорення проводиться шляхом надання письмових зауважень і пропозицій, які подаються безпосередньо до відділу фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради.

Ознайомитися з звітом про стратегічну екологічну оцінку та проєктом Програми, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою:
вул. Садова, 63, село Мінакове, Конотопський район, Сумська область, 41543 або за тел. 0544254220 та на веб сайті Новослобідської сільської ради в розділі «Соціально-економічний розвиток».

Письмові пропозиції подаються:

- фізичними особами - із зазначенням П.І.Б., місця проживання, із особистим підписом;

- юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

Відповідальна особа: Нерощин Владислав Віталійович – начальник відділу фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради (контактні дані електронна пошта: vfnsr@ukr.net; тел. 0663356934.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 22 грудня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

2. Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.