СТАРТ МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»!!!

Дата: 30.11.2021 14:01

Возможно, это изображение (воздушный шарик и в помещении)

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі стартує Міжнародна акція «16 днів проти насильства».

Її метою є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Упродовж 16 днів, з 25 листопада до 10 грудня, акцентується увага на важливість подолання будь-яких форм насильства у громадській чи приватній сферах, що є порушенням прав людини. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково, вони створюють символічний ланцюжок:

?25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

?1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом,

?2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства,

?3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями,

?5 грудня – Міжнародний день волонтера,

?9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією,

?10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Долучилась до акції і наша сільська рада.

Початком акції стало засідання «круглого столу» - «Скажемо насильству – STOP».

Учасники засідання обговорили ситуацію, щодо домашнього насильства, «булінгу», торгівлі людьми в громаді та розробили план конкретних заходів по проведенню акції. Жваве обговорення учасників викликало проведення Помаранчевого дня, так як саме тема цьогорічної кампанії – «Розфарбуй світ у помаранчевий колір ...».

Всі заходи заплановані в рамках акції, спрямовані на те, щоб кожен з нас усвідомив, що насильство це – зло!!!!!

Якщо ви чи ваші знайомі страждають від насильства — не мовчіть, не закривайте очі, не виправдовуйте чиїхось дій.

P.S Пропонуємо також бажаючим пройти пізнавальне тестування щодо визначення особистого рівня обізнаності та розуміння проявів домашнього насильства, а також видів відповідальності за скоєння такого насильства (https://platfor.ma/specials/bye-znachyt-syade-test/).

Фото без описуФото без описуВозможно, это изображение (4 человека, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (9 человек, люди сидят, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек, люди сидят и люди стоят)Фото без описуВозможно, это изображение (3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек и воздушный шарик)Возможно, это изображение (8 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Нет описания фото.Возможно, это изображение (воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, воздушный шарик и в помещении)